29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12

Obavijesti

Biciklijada

U četvrtak 21.rujna 2023.g. na ŠRC Jarun održana je 3. biciklijada Školskog sportskog saveza Grada Zagreba u okviru projekta „Biciklom u školu“. Biciklijadom je obilježen i Europski tjedan mobilnosti s ciljem poboljšanja kvalitete života građana.

Osim biciklijade održane su i tri utrke na kojima su sudjelovali učenici naše škole Petar Jakuš i Jan Posavec.

Jan Posavec, učenik 8.b razreda, bio je najuspješniji u utrci SLALOM VOŽNJE. Osim što je osvojio 1.mjesto osvojio je i simpatije svih sudionika utrke svojom spretnošću i brzinom.

Također, Jan je u utrci SPORE VOŽNJE u konkurenciji 420 sudionika osvojio 2.mjesto. Tako se na postolje popeo dva puta te zasluženo primio svoju nagradu.

Nadamo se da će ovaj rezultat potaknuti još veći broj naših učenika na uključivanje u projekt „Biciklom u školu“ te sudjelovanje na Biciklijadi u idućoj školskoj godini.

objavio: Deborah Špehar   datum: 27. 9. 2023.